O službe

Geoblog.sk je redakčný systém postavený na známom a celosvetovo používanom open source publikačnom systéme  WordPress pre blogy a webstránky, častokrát označovanom aj ako najlepší CMS (Content Management System) spomedzi bezplatných redakčných systémov.

WordPress je určený na písanie článkov rôzneho druhu. geoblog.sk sa však zameriava na články o Vašich výletoch,  o prírode obzvlášť tej Slovenskej. Sú to aj Vaše príhody, ktoré ste zažili na potulkách Slovenskom.

Pre čitateľov

Cieľom je poskytnúť čitateľovi  inšpiráciu pre výber výletu, ktorý si naplánuje počas dovolenky alebo len tak – na „najbližší víkend“. Samozrejmosťou sú bežné funkcie ako hodnotenie článkov, komentáre, možnosť poslať odkaz na sociálne siete.  Čo nenájdete v každom blogu, sú možnosti, vďaka ktorým je tento blog GEO. Pridáva informačnú hodnotu samotným článkom pomocou rôznych možností využitia doplnkových a priestorových informácií, napr.:

  • vloženie skutočne voľnej mapy, do ktorej je možné  vložiť zaujímavé body alebo aj celú trasu výletu
  • fotografie alebo celé albumy, ktoré majú v sebe uložené súradnice a tak okrem estetického zážitku z peknej fotografie sa dozviete aj „kde to je“, aby ste sa mohli vybrať a zažiť tú atmosféru na vlastnej koži
  • odkazy, ktoré ukážu na mapke  miesto, o ktorom sa píše v texte
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...
1 846 zobrazení

Nie je možné pridávať komentáre.